Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
03.01.2013 14:55 - Канибалот ќе пукал!
Автор: cande Категория: Политика   
Прочетен: 904 Коментари: 0 Гласове:
0Видео клип -  пародија за изјавата на кметот на Струмица и потпретседател на СДСМ дека наскоро во Република Македонија ќе се пука.Гласувай:
0
0Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: cande
Категория: Политика
Прочетен: 155485
Постинги: 58
Коментари: 63
Гласове: 30
Архив
Календар
«  Октомври, 2017  
ПВСЧПСН
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031