Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
културно-рекреативна програма
Автор: cande Категория: Политика
Прочетен: 228617 Постинги: 58 Коментари: 63
Постинги в блога от Януари, 2013 г.
Видео клип -  пародија за изјавата на кметот на Струмица и потпретседател на СДСМ дека наскоро во Република Македонија ќе се пука.


Категория: Политика
Прочетен: 1246 Коментари: 0 Гласове: 0
Видео клип - пародија за глупирањето на СДСМ во Собранието на Република Македонија.

Бетон пратениците на Бранко Црвенковски и Свети СДСМ ни ја честитаа Новата Година.
Категория: Политика
Прочетен: 1202 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 03.01.2013 14:49
Търсене

За този блог
Автор: cande
Категория: Политика
Прочетен: 228617
Постинги: 58
Коментари: 63
Гласове: 30
Архив
Календар
«  Януари, 2013  >>
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031