Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
03.01.2013 14:55 - Канибалот ќе пукал!
Автор: cande Категория: Политика   
Прочетен: 1227 Коментари: 0 Гласове:
0Видео клип -  пародија за изјавата на кметот на Струмица и потпретседател на СДСМ дека наскоро во Република Македонија ќе се пука.Гласувай:
0Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: cande
Категория: Политика
Прочетен: 225903
Постинги: 58
Коментари: 63
Гласове: 30
Архив
Календар
«  Февруари, 2024  
ПВСЧПСН
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829